mediaservices

شبکه توزیع محتوا یا CDN شبکه ای است که از نظر جعرافیایی توزیع یافته است. علاوه بر تسهیل دسترسی به اطلاات، مزایایی برای کاربر و شرکت های ارائه کننده ی محتوا به همراه دارد. شبکه توزیع محتوا نوعی شبکه ی توزیع شده ی جعرافیایی  و ازسرورهای پروکسی تشکیل شده است. هدف این شبکه ها تحویل محتوا به کاربران نهایی از نزدیک ترین نقطه ی جغرافیایی است. همچنین با کیفیت و سرعت بالا است. CDN برای انواع محتوا مانند ویدئو، پخش زنده ویدئو، فایل های نرم افزاری، محتوای وب و موبایل و ... است. انواع مختلف CDNبه طور کلی:

mediaservices
CDN چگونه کار می کند؟

1.شبکه توزیع محتوا تمامی سرورهای جهان را پوشش می دهد. زمانی که شما این سیستم را برای سایت فعال می کنید، اطلاعات روی تمامی سرورها ذخیره می شود. زمانی که یک نفر از سایت شما بازدید می کند یا وارد بلاگ شما می شود، محتوای سایت شما شامل تصاویر و متن را از نزدیک ترین سرور به خود دریافت خواهد کرد اما به صورت مستقیم به هاست یا سرور شما متصل نمی شود. 2.تمامی اطلاعات اعم از تصاویر، کدهای جاوا، CSS، MP3، PDF و فایل های ویدئو شما را پشتیبانی میکند. و اطلاعاتی مانند متن ها و کد های HTML از سرور اصلی فراخوانی می شوند. که موجب کاهش مصرف پهنای باند می شود.3.تفاوت در سرعت و عملکرد برای شما یا افرادی که نزدیک سرور شما هستند متفاوت نخواهد بود، اما برای کسانی که برای کسانی که از دیگر نقاط به سایت شما وارد می شوند افزایش سرعت ناشی از CDN محسوس خواهد بود.

Mediaservicess
خدمات پردیسان کلود

خدمات چندرسانه ای پردیسان کلود

بهبود سئو

بیشتر موتورهای جستجو زمان بارگذاری صفحه را در الگوریتم خود در نظر می گیرند. با بهینه سازی وب ساییتان براب بارگذاری سریع تر، تکرار خزیدن های گوگل بیشتر می شود.

بهبود عملکرد

محتوای وب سایت شما در سراسر دنیا Cacheمی شود، زمان تاخیر کاهش می یابد و اتلاف بسته به حداقل می رسد. CDN میانگین تاخیر بارگذاری وبسایت را 73 درصد کاهش می دهد. سرعت مزيتي مهم به‌شمار مي‌آيد.

61

بازاریابی

134

موقعیت شبکه

200 +

مشتریان

fancybox

افزایش نرخ تراکنش

با استفاده از شبكه‌ي توزیع محتوا، پاسخ‌دهي وبسايتتان را دو ثانيه سريع‌تر كنيد، تقريبا نرخ تراكنش ۱۴درصد افزايش پيدا مي‌كند.