مراقبت های بهداشتی ابری Health care

در دنیای امروز با بالارفتن رشد فناوری و اطلاعات، افزایش تعداد کاربران و آسان شدن استفاده از اینترنت تحولی عظیم در جنبه های مختلف زندگی بشر به وجود آمده است. تاثیر این فناوری باعث به وجود آمدن زمینه های جدیدی مانند دولت الکترونیک، آموزش الکترونیک و همچنین سلامت الکترونیک شده است. در سیستم سلامت الکترونیک تمامی اطلاعات بیماران به صورت یکپارچه جمع میشوند. این اطلاعات، سهولت دسترسی کادر پزشکی، بیماران و سایر کاربران مرتبط مانند داروخانه ها را با حفظ حریم و رعایت محرمانگی، برای آنها فراهم می کند. مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشتی، برای کارآمدی و ارائه خدمات با کیفیت بالا احتیاج به یک سیستم نوآورانه دارد. سلامت الکترونیک یک سیستم نوآورانه است که شامل پزشکی، بهداشت عمومی و تجارت الکترونیک می باشد و از طریق شبکه جهانی وب و تکنولوژی های آن ارتقا و تکامل می یابد. این سیستم به منظور ارائه راه حل بهتر و کارآمد تر برای حمایت از خدمات بهداشتی درمانی است. بر اساس نیاز، کاربردهای مراقبت های بهداشتی ابری به 6 دسته تقسیم بندی شده است:

  • کمک به تشخیص و درمان
  • مدیریت سلامت
  • پیشگیری از بیماری و کنترل خطر
  • دستیار مجازی
  • بیمارستان های هوشمند
  • کمک به تحقیقات دارویی

50 +

Engineers and Developers

100 k +

Happy Customers

35 m +

Instances Deployed

15 m +

Support per month

چرا مراقبت های بهداشتی ابری

QLOUD

مراقبت های بهداشتی ابری جهت حمایت از کار مشترک میان بخش های مختلف مراقبت های بهداشتی درمانی از طریق متصل شدن به برنامه های کاربردی و یکپارچه سازی حجم زیادی از اطلاعات آنها است

QLOUD

باعث حذف هزینه های استخدام متخصصین فنی برای پشتیبانی و بهره برداری از زیر ساخت های داخلی و خارجی میشود. با وجود راه حل های مبتنی بر ابر، راه های بهتری برای حل این مسائل پیدا میشود.

QLOUD

استفاده از این راه حل باعث میشود که پزشکان نظارت بیماران را در زمان واقعی انجام دهند. بنابراین این موضوع باعث جلوگیری از رفت و آمد غیر ضروری برای پزشک و اقامت کمتر در بیمارستان و پذیرش می شود.

مزایای Health care

تجربه بیمار

پزشکان دقت تشخیص خود را افزایش میدهند، به این دلیل که اطلاعات لازم بیمار را در دست دارند و بیماران بیشتر در معرض درمان خود قرار میگیرند.

مدیریت داروها

به کارمندان این امکان را میدهد تا زمان کمتری را برای پیدا کردن دارو و پیگیری اقدامات بهداشتی صرف کنند. همچنین به بیماران کمک میکند تا برنامه های درمان خود را دقیق تر انجام دهند.

بهبود نتایج

راه حل های مراقبت های بهداشتی که از طریق محاسبات ابری انجام میشوند، میتوانند به افراد در تصمیم گیری آگاهانه و ارائه درمان مبنی بر شواهد یاری کنند.

کاهش خطاها و ضایعات

یک راه عالی برای به حداقل رساندن خطاهای انسانی مانند آزمایش و تصویربرداری گران خواهد بود.