در میزبانی وب اشتراکی شرکت پردیسان کلود یک سرور تهیه می کند و توسط کنترل پنل ها امکانات و فضای آن را با توجه به نیاز کاربران تقسیم بندی می کند. به این خدمات Shared Hosting می گویند. خدمات هاست اشتراکی قدیمی ترین و گسترده ترین روش برای میزبانی وب می باشد و به جهت این قدمت، راهکارها، نرم افزارها و روش‌های پیش روی مدیران سرورها در طول سالیان، با تحولات بسیار زیاد خود، رشد قابل توجهی را بوجود آورده است، کنترل پنل های هاستینگ امروزه کار را تا آن اندازه آسان نموده اند که بسادگی هر کاربر آشنا به وب، می تواند با استفاده از یک سرور مجازی و نصب یکی از کنترل پنل های میزبانی وب، اقدام به میزبانی وب سایت های خود نماید.میزبانی وب اشتراکی به دو دسته کلی تقسیم میشود: هاست اشتراکی ویندوز، هاست اشتراکی لینوکس

host
هاست اشتراکی ویندوز:

اگر وب سایت شما با زبان برنامه نویسی Asp.net نوشته شده باشد شما نیاز به یک هاست ویندوز دارید،هاست ویندوز شرکت پردیسان کلود تمامی امکانات برای اجرای وب سایت شما را مهیا می کند، از جمله فریم ورک، اس کیو ال سرور و ... که کنترل پنل این هاست میتواند پلسک، وب سایت پنل، هلم و ... باشد.

cloud
هاست اشتراکی لینوکس:

در هاست اشتراکی لینوکس شرکت پردیسان کلود امکاناتی مانند اجرای اسکریپت های php، دیتابیس، دسترسی به ایمیل و کنترل فایل ها و ... را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین کنترل پنل این میزبانی سی پنل، یا دایرکت ادمین است.

هاست اشتراکی ویندوز سالانه

پکیج سرویس های پردیسان کلود

مزایای سرور اشتراکی پردیسان کلود

c-panel-control
دسترسی به کنترل پنل

هاست اشتراکی دسترسی خوبی به سی پنل خواهد داشت که باعث میشود افراد فایل های خود را آپلود کنند، ایمیل خود را بررسی کنند و تمامی کارهای مودنیاز خود را انجام بدهند.

server-management
قیمت مناسب

مهم ترین مزیت هاست اشتراکی مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. هاست اشتراکی ارزان ترین و اصلی ترین شکل از هاستی است که در اختیان کاربران قرار میگیرد.

umique-ips
پهنای باند متفاوت

اگر از شرکت قابل اعتمادی همچون پردیسان کلود هاست بخرید از این بابت مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد، زیرا زمان uptime را حدود 9/99 درصد است.

سایرخدمات پردیسان کلود

host

هاست اشتراکی پردیسان کلود سرویس های اشتراکی پردیسان کلود ارزان ترین نوع سرویس های میزبانی هستند. همچنین زمانی که سرویس را خریداری می کنید، یک رابط کاربری با امکانات برای اعمال تغییرات، بارگذاری، ایجاد سایت و ... به شما ارائه میشود. پردیسان کلود حساسیت خاصی برای بررسی امنیت این سرویس و حتی ایجاد محدودیت برای حفاظت کاربران دارد، تا شما نگرانی از بابت امنیت سرویس خود نداشته باشید. در این سرویس بررسی و رفع مواردی فنی و اختلالاتی بر عهده شرکت پردیسان کلود خواهد بود که در بسیاری از موارد کار شما را ساده تر می کند و ساعت ها وقت ارزشمند را به شما بازمیگرداند.