خدمات صوتی ابری

ارتباط صوتی یا داده ای مبتنی بر اینترنت است که در آن برنامه های کاربردی، سوئیچینگ و ذخیره سازی توسط بخش خارج از سازمان یا شرکت میزبانی میشود. ارتباط صوتی به بخشی از پدیده ابر تبدیل شده است. پردیسان کلود برنامه های کاربردی و خدمات ارتباط صوتی و داده ای و میزبان آن برروی سرورهایی هستند که با کاهش هزینه و بصورت ایمن در دسترس مشتریان قرار میگیرند. بیشترین خدمات میزبانی در اطراف صدا طراحی و ساخته شده اند و معمولا به VoIP میزبانی خواهند شد. محیط صوتی ابری بعنوان فضایی در نظر گرفته میشود که تمام این حالات در آن بصورتی یکپارچه ادغام میشود. سرویس VOIP به تماس تلفنی با استفاده از اینترنت گفته میشود. با این فناوری میتوانید تماس های تلفنی خود را با استفاده از اینترنت برقرار کنید. برای این سرویس شما نیاز به اشتراک VOIP و اینترنت با پهنای باند بالا دارید. ما در پردیسان کلود کوشیدیم تا مقرون بصرفه ترین سرویس های IP تلفنی را در اختیار شما قرار دهیم تا در کمترین زمان از این سرویس بهره مند شوید.

نحوه برقراری ارتباط با VOIP

fancybox

IP Phones

دارای یک RJ ۴۵ Ethernet کانکتور است. این تلفن تمام تمام نرم افزارها و سخت افزارهای لازم برای برقراری ارتباط VOIP رادارد. مستقیما به روتر شما وصل میشود و یک ورودی سریع و مقرون به صرفه VOIP فراهم میکند.
fancybox

ATA

این ابزار به شما این امکان را به شما میدهد که از تلفن های آنالوگ فعلی تان استفاده کنید. به آسانی میتوانید هندست استاندارتان را به ATA متصل کنید، سپس ATA را به کامپیوتر یا اینترنت متصل کنید. با انجام این کار قادر به برقراری ارتباط VOIP خواهید بود.
fancybox

کامپیوتر به کامپیوتر

ساده‌ترین روش استفاده از این تکنولوژی است. تنها مبلغی که باید پرداخت کنید فقط هزینه ماهانه ISP است. شما فقط به یک میکروفن، بلندگو، یک کارت صدا و اینترنت نیاز دارید. امروزه با استفاده از VoIP هزاران تماس تلفنی راه دور را از این طریق مسیردهی می‌کنند.

پخش زنده بر بستر پردیسان کلود

پخش بدون وقفه، در تمام دنیا

با پلتفرم ویدئو پردیسان کلود، محتوای ویدئو از نزدیک ترین مکان به دست کاربر می رسد. بنابراین کاربر با حداقل تاخیر و سریع ویدئو را تماشا می کند.

پخش با کیفیت و با هر سرعتی

محتوای ویدئو بصورت خودکار یا با تنظیمات شما به ند فرمت و کیفیت تبدیل خواهد شد. هنگام نمایش ویدئو، با توجه به سرعت کاربر، بهترین و مناسب ترین کیفیت نمایش داده می شود.

یک کلیک تا پخش زنده

با پلتفرم پخش زنده پردیسان کلود بدون دغدغه‌های زیرساختی، استریم پخش زنده‌ی خود را با کم‌ترین تاخیر و با بهترین کیفیت به کاربران نامحدود نشان دهید.

qloud
VoD Platform

پلتفرم ویدیویی پردیسان کلود اجازه می‌دهد توزیع‌کنندگان محتوا بدون دغدغه‌های زیرساختی محتوای ویدیو را به چند کیفیت و فرمت مختلف تبدیل و ذخیره کنند.

پلتفرم ویدئو پردیسان کلود

cd4
qloud
سازگاری

پلتفرم ویدئویی پردیسان کلود محتوای ویدیویی سازگار با تمام مرورگرها و تمام دستگاه‌ها از جمله کامپیوترهای شخصی، موبایل، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند نمایش داده می‌شود.